פרינסס לייק

מידי שבוע יוצא לכן לראות מצעד אאוטפיטים של אמילי, אבל בבית? היא תתחנן ללבוש כל שמלת טול אפשרית, כל תחפושת משנים קודמות, זוכרות את הכנפיים של טינקרבל משנה שעברה? מדובר באחד האקססוריז הקדושים ואבוי למי שייגע בהם, לכן שראיתי את הגלימה והחצאית הזו בעלי אקספרס ידעתי שאמילי תהיה בעננים, אז כן, נרשמה התלהבות שיא + תחפושת שלישית לפורים (או ביומיום מי סופר).


גלימה שאפילו את ליבי כבשה

אני מודה שלא ציפית להרבה אבל אמרתי יאללה מקסימום עוד תחפושת לבית, אבל מדובר בגלימה מגה קסומה, מלאה בכוכבים ונצנצים, התאהבתי בה בכל סיבוב וסיבוב של אמילי. תצרפו לגלימה כל שמלת טול, קשת בשילוב כוכבים, שרביט וזוג נעלים מתקתקות ויש לכם ילדה מאושרת.


התאהבתי!


במקרה הזה צירפתי לאמילי קשת כוכבים מבד שאנחנו אוהבות במיוחד בצבעוניות של הגלימה השייך למותג האקססוריז האהוב עלינו SMALL TALK (מדובר במותג ישראלי לאביזרי שיער מושלמים בניחוח חו"ל). אה וגם מצאתי את החצאית המתוקה הזו אצל אותו המוכר בעלי אקספרס. אמילי מבקשת מידי יום להגיע לגן עם שמלות וחצאיות טול - אני מודה שאני נגד מכיוון שמדובר בבדים מזעזעים ולאמילי יש אסטמה של העור וגם אני לא מבינה את עניין הנוחות, הן הרי בגן, משתוללות, קופצות, וכל זה עם שמלות וחצאיות וגרביונים? נשמע לי סיוט אחד גדול.


כוכבים מוזהבים על טול מה צריך יותר מזה?

מותג ישראלי בו תוכלו למצוא את אביזרי השיער הכי יפים אברSMALL TALK

טוב, יודעת שאתם מחכות לקישורים אז בבקשה:


גלימת כוכבים > http://s.click.aliexpress.com/e/EzkhW3O

חצאית כוכבים > http://s.click.aliexpress.com/e/bnscJnoc

לחנות של SMALL TALK

https://www.smalltalkaccessories.com/en/collections


*השמלה שאמילי לובשת בתמונות גם מעלי אקספרס אבל אין לי קישור זמין לצערי.


ושהיה לנו פורים קסום ורגוע