סתיו, חורף ומה שביניהם

אני שונאת קיץ.

כל דבר שקשור בקיץ הישראלי במיוחד, הלחות הבלתי נסבלת, החום המייגע, כפכפים וגופיות

והכי חשוב המחסור באקססוריז. אפילו תכשיטים לא עולים עלי בקיץ בגלל שחם לי כל כך.

אבל אז מגיע החורף, אם שמתן לב, אין אצלנו עונות מעבר, אין סתיו ואביב, רק קיץ וחורף, וזה מבאס ממש. אני צריכה ארון שלם רק לאקססוריז חורף של כל בני המשפחה, כובעים, גרביים, כפפות, צעיפים, מחממי אוזניים (אפילו שזה לא נחוץ בארץ) ומה לא.. אז איך בכלל קונים בגדים לחורף שאנחנו בכלל בשיא הקיץ?!

אמילי & דניאל מציגים את האאוטפיטים הראשונים לחורף

לרכוש בגדי חורף לילדים בחודש ספטמבר בארץ זה מייגע, במיוחד שאת יודעת שניתן יהיה ללבוש את הבגדים האלו רק בעוד שלושה חודשים לפחות, כולן הרי יודעת שעד סוף נובמבר לא באמת קר פה ואין שום צורך במעילים ופוטרים ובטח שלא בסוודרים. וזה מבאס ממש, לשמור בגדים מהממים בארון ולחכות, או לרכוש בגדים שרק מלהסתכל עליהם את מתחילה להזיע בכל הגוף. אבל למדתי מטעיות העבר והבנתי שברשתות השוות הבגדים שאני ממש אוהבת לא חוזרים על עצמם. אז מה עושים? קונים רק בגדים שנדלקת עליהם, כאלו שמאוד קשה להשיג כשהחורף כבר פה או כאלו שברגע שאת מניחה אותם חזרה הם מקשים עליך לעזוב את החנות, או אפילו תשנו על זה :) ככה אני עובדת בכל זאת, לדוגמה, שנה שעברה לא הצלחתי למצוא לאמילי אריג גולף בצבעים שונים, מצאתי רק מכתנה דקה, ועכשיו בזארה יש גולפים מחממים בצבעים מדהימים והכי אופנתיים (כמובן שלא ויתרתי), פוטרים מיוחדים זה משהו שקשה למצוא, כאלו שאת רוצה להלביש את הילדים ביום שבת בחוץ ולא בגן, אז פוטרים מדהימים וסופר מיוחדים יש כרגע גם בזארה, קרדיגן בצבע מסויים שחיפשת ולא מצאת ופתאום הוא מתגלה לך בספטמבר באמצע הקניון :). בכדי לרכוש את הבגדים הכי טרנדיים זה הזמן, אומנם זה לפני תקופת הסיילים, ויש עוד כמה קולקציות שיתחדשו בחצי שנה הקרובה אבל פריטים מיוחדים בצבעוניות שחיפשת לא יחזרו על עצמם.

אז קבלו את הטעימות הראשונות לחורף של אמילי, דניאל לובש ג'קט פליז מהמם שרכשתי בחורף שעבר בעלי אקספרס ומכנס מחוייט מהמם של נקסט (בקרוב גם הוא יתחדש עם טעימות לחורף).
אם יש משהו שאני אוהבת זה שמות על כל דבר בערך

הכוסות האלו של אמילי ודניאל נרכשו בחנות של M&MS בלונדון והן היו אחד הדברים הכי יקרים אבר וידעתי שאני לא מוותרת עליהם, בקטע שבעלי תום הסתכל עלי באמצע החנות וידע שלא יצליח לשכנע אותי אחרת חחחח. והיום, הילדים שותים, אוכלים ומשחקים ר-ק עם הכוסות שלהם. שלא נדבר על אקססוריז מושלמים לצילומים :).
ווינטר וייבס


ולגרביים, אני יודעת שהגרביים האלו הורסות ברמות וכל מה שאתן רוצות זה קישור, אגב, אמילי לובשת קולקציה חדשה של H&M ונעליים של זארה. גרביים של עלי אקספרס בקישור הבא: https://www.aliexpress.com/store/product/1-Pari-Summer-Knee-Socks-for-Girls-Stripe-Cartoon-Kids-Socks-Cotton-Soft-Knee-High-Socks/3657080_32859162318.html?spm=2114.12010608/itm2home-1.0.0.558325ccUliWie