נקסט | המלצות רכישה

אולה,

יאללה, בואו נעשה את זה- פוסט המלצות רכישה בנקסט! אנחנו כבר יודעות שהקולקציות האחרונות של נקסט ממש אבל ממש מאכזבות אותי, איפה הפרינטים המגניבים? הבגדים המעוצבים? בוא נגיד זה לא מה שהיה לפני 4 שנים, וככל שעובר הזמן הם לא מתרוממים,

מבחינת עיצוב לצערי, מה שכן האיכות עדיין אחת הטובות לבגדי בייסיק ותמורה למחיר.


אבל, היי, עדיין מצאתי לכן כמה רכישות שוות במחלקת הילדים (בנים & בנות), וכמה פריטים שפשוט חייבים בארון שלכם הקטנטנים שלכם ועוד כמה שיש לנו בארון ואתן לא מפסיקות לשאול לגביהם. לטעמי, מחלקת הבייבי שלהם הכי מוצלחת בעיניי, לא מבינה איך קונים במקום אחר חוץ מנקסט- באמת. הסיבה שאני לא מכינה לכן פוסט המלצות ממחלקת הבייבי, כי עדיך לכן שלא- זה מסתכם בזה שאני מייעצת לכן לקנות הכל! ובמידה ויש פריטי יוניסקס אז בכלל להעמיס.


הפריטים האהובים עלי במחלקת הבנים

במחלקת הבנים אני עוד מצליחה למצוא כמה פריטים פה ושם, אבל לאחר חפירה רצינית באתר. ההנאה בנקסט זה התמורה למחיר ללא ספק, ואם יודעים לקנות נכון אתן יכולות לצאת עם כמה פריטים ממש שווים בתקציב ממוצע ואפילו נמוך מהממוצע- זה תמיד כיף.

כמה אאוטפיטים מגניבים לבנות ואולסטאר אחת מושלמת

לאחרונה אני מודה שאני מוצאת לבנים פריטים מעניינים יותר, לכן היה לי ממש קשה בבחירת האאוטפיטים לבנות, אבל תראו, יצא לי לגמרי אובן שיק היסטרי. לא יודעת אם ראיתן אבל אני מצאתי אולסטאר זהב מ ו ש ל מ ו ת, שבעיניי הולכות עם רוב האאוטפיטים שהרכבתי לכן מעלה.

מה דעתכן? טו מאץ? כי בעיניי זה לגמרי שיק.אורבן שיק פינת גלאם

TOP 3

מאסט מאסט מאסטטטט בכל ארון בעיניי, ג'קט דנים בכמה צבעים, מבחינתי אפילו בכל צבעי הקשת. יש לנו את רוב הדגמים של נקסט חוץ מהלבן שאני בדרך לקנות כמובן. רוב השאלות שנשאלות אותי הן בנוגע לג'קטים של אמילי ודניאל, אני קונה רק במחלקת הבנות וגם דניאל משתמש בזה נהדר, מבחינתי זה יוניסקס לכל דבר, פרט לורוד כמובן , למרות שאצלי גם ורוד עובר אצל בנים בצורה מגניבה- אבל זו רק אני :) מצרפת לכן תמונות של הילדים עם הג'קטים לתזוכרת.


זה הכי מסטיק בעולם- אבל מגניב עם האאוטפיט הנכון

כן, הוספתי לג'קט של אמילי סיכות מגניבות ואני גם בדרך לקנות פאצ'ים מגניבים לג'קטים- אפגרייד היסטרי בעיניי לא ג'קט בארון, שניה וחצי ויש לך פריט מעוצב שיגרוף אינספור שאלות- בהבטחה!


הג'קט האולטימטיבי בעיניי

טוב אהובות מקווה שאהבתן עד כה, הייתי שמחה לאסוף לכן עוד המלצות אבל באמת שהיה קשה למצוא יותר מזה. בפוסט הבא אצרף כמה להיטי עלי אקספרס :).


סופ"ש נעים