בגדי ריקוד | עלי אקספרס

אתמול בשיחת הבוקר שלי עם נור, היא סיפרה לי שהיא רכשה כמה בגדי בלט לג'ינג'יות שלה, הבת הגדולה של הגל בחוג בלט ולאחר שבחוג מכרו כמה בגדים שנראו לה לגמרי סטייל עלי אקספרס היא החליטה לחפש כמה לבד ולהתנסות באיכות. אותי סיקרן לדעת האם הקניה הייתה שווה, והיא סיפרה בהתלהבות שמאוד שווה במיוחד שבארץ ביקשו ממנה הרבה יותר על איכות זהה. אז היא שלחה לי תמונות של הבגדים וגם אני התלהבתי והחלטתי לרכוש לאמילי אפילו שהיא לא בחוג בלט כי היא ממש אוהבת ללבוש בגדי ריקוד בבית (ויש לי הרגשה שהיא לא היחידה).

מיותר לציין שאחרי שקיבלתי את הקישורים מנור החלטתי שארים פוסט בנושא ואשתף את הבשורה. קודם כל תתרשמו מהתמונות של נור, אלו בגדי הריקוד שהיא הזמינה לבנות שלה ובהמשך אשתף עוד כמה דגמים מעניינים שמצאתי וכמה שמלות טול חמודות וכמובן כל הקישורים הרלוונטיים. קחו בחשבון שהתמונות שצולמו על שטיח הקש אלו הבגדים שהיא קיבלה מעלי. השטיח שייך לאול אבאוט דה קידס.

לבגד גוף שרוול ארוך + חצאית מעטפה לחצו כאן לבגד גוף שרוול קצר + חצאית מעטפה לחצו כאן לבגד גוף גופיה + חצאית מעטפה לחצו כאן

לבגד גוף גופיה+ חצאית מלמלות לחצו כאן

לשמלות בשילוב בגדי גוף ונצנצנים

זה מוגזם אבל תודו שקצת חמוד באותה הנשימה :). לשמלות פייטים לחצו כאן

בגדי גוף חמודים עם תוספות של שרוולי מלמלה וחצאית קטנה אחורית, נראה מקסים. לבגדי גוף בשילוב שרוולי מלמלה לחצו כאן לבגדי גוף עם חצאית אחורית לחצו כאן לבגדי גוף בייסיק לחצו כאן

לבגד גוף + חצאית טוטו לחצו כאן

לשמלות שרוול ארוך לחצו כאן

לחצאיות מעטפה לחצו כאן אוקיי אז השמלות הבאות אולי לא באמת בגדי ריקוד אבל אני בטוחה שתחשבו שהן חמודות לא פחות, הנה כמה שמלות טול שתהנו מהן מבלי להשקיע יותר מידי כסף ולתת לילדות להחליף בבית בשיא ההתלהבות כי בינינו אין להן משהו יותר טוב לעשות בימים אלו.

לשמלת טול השחורה לחצו כאן

לשמלות טול בגוונים מהממים לחצו כאן

לשמלת טול בשילוב חצאית טול מנצנצת לחצו כאן

לחצאיות טול נפוחות סטייל אנג'ל פייס לחצו כאן

לחצאיות טול לקטנטנות לחצו כאן

לחצאיות טול שכבות לחצו כאן

לשמלת טול לקטנטנות לחצו כאן

ואם בא לכן להוסיף זוג נעליים מוגזמות לחגיגה שאני בטוחה שהבנות יאהבו אז הנה לכן :). לנעלי בובה לחצו כאן


מקווה שנהניתן מהפוסט הזה!

סי יו סון